;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze kaq e bukur per femra, kaq stil dhe dizanj te bukur me pika, material cilesor, Masa standarte.
Sasia
Raporto

Kodi: #43011

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze kaq e bukur per femra, kaq stil dhe dizanj te bukur me pika, material cilesor, Masa standarte.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.