;

Autobusi Transformers

(0 Vleresime)

1,290 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Per te vegjlit qe adhurojne makinat, Autobusi i shkolles i cili transformohet lehtesisht ne nje robot me drita LED , Me tinguj muzikore per ta bere me reale, Leviz ne te gjitha drejtimet, Loja me argetuese per djem. Funksionon me bateri.
Sasia
Raporto

Kodi: #42979

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Per te vegjlit qe adhurojne makinat, Autobusi i shkolles i cili transformohet lehtesisht ne nje robot me drita LED , Me tinguj muzikore per ta bere me reale, Leviz ne te gjitha drejtimet, Loja me argetuese per djem. Funksionon me bateri.

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.