;

Shtrydhese Shege

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese frutash manuale, Ideale per shege dhe agrume, per leng te fresket plot vitamina cdo dite, Material inok i cilesise se larte, Praktike per cdo kuzhine!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese frutash manuale, Ideale per shege dhe agrume, per leng te fresket plot vitamina cdo dite, Material inok i cilesise se larte, Praktike per cdo kuzhine!

Kitchen & Home