;

Xhup Per Femra

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Xhup kaq i bukur me femra, material i plote dhe teper i ngrohte, Dizanj Philipp Plein, Modern dhe fashion, Ne ngjyrat: i zi dhe gri.
Sasia
Raporto

Kodi: #42814

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Xhupa

Kontakt

Shperndaje

Xhup kaq i bukur me femra, material i plote dhe teper i ngrohte, Dizanj Philipp Plein, Modern dhe fashion, Ne ngjyrat: i zi dhe gri.

Fashion Shop