;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze kaq e bukur per femra, me dizanj te vecante me punim dhe topa, Material i ngrohte, Ne ngjyrat: kafe e hapur, roze, gri dhe e zeze, Moderne dhe teper stil!
Sasia
Raporto

Kodi: #42811

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze kaq e bukur per femra, me dizanj te vecante me punim dhe topa, Material i ngrohte, Ne ngjyrat: kafe e hapur, roze, gri dhe e zeze, Moderne dhe teper stil!

Fashion Shop