;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze kaq e bukur per femra, stil oversize me dizanj te vecante dhe kapuc, Ne ngjyra: e zeze dhe kafe e hpaur, Moderne dhe teper fashion!
Sasia
Raporto

Kodi: #42810

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze kaq e bukur per femra, stil oversize me dizanj te vecante dhe kapuc, Ne ngjyra: e zeze dhe kafe e hpaur, Moderne dhe teper fashion!

Fashion Shop