;

Kemishe Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kemishe kaq e bukur per femra, me dizanj te vecante ne pjesen e mengeve, material lekure, Ngjyre e zeze, Moderne dhe teper fashion!
Sasia
Raporto

Kodi: #42809

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Kemishe kaq e bukur per femra, me dizanj te vecante ne pjesen e mengeve, material lekure, Ngjyre e zeze, Moderne dhe teper fashion!

Fashion Shop