;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze kaq e bukur per femra, ne stilin Crop top, material lekure, Ngjyre e zeze, Moderne dhe teper fashion!
Sasia
Raporto

Kodi: #42808

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze kaq e bukur per femra, ne stilin Crop top, material lekure, Ngjyre e zeze, Moderne dhe teper fashion!

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.