;

Kemishe Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kemishe kaq e bukur per femra, me dizanj te vecante lulesh, Ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze, Moderne dhe teper stil!
Sasia
Raporto

Kodi: #42807

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Këmisha

Kontakt

Shperndaje

Kemishe kaq e bukur per femra, me dizanj te vecante lulesh, Ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze, Moderne dhe teper stil!

Fashion Shop