;

Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan kaq i bukur per femra, i fryre ne pjesen e mengeve dhe me tyl me dizanj me topa, Ngjyre i zi, Ideal edhe per rastet e vecanta.
Sasia
Raporto

Kodi: #42803

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane Eventesh

Kontakt

Shperndaje

Fustan kaq i bukur per femra, i fryre ne pjesen e mengeve dhe me tyl me dizanj me topa, Ngjyre i zi, Ideal edhe per rastet e vecanta.

Fashion Shop