;

Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan per femra, me 2 xhepa dhe jake golf, dizanj me punim te vecante, material i ngrohte, Teper modern dhe fashion, Ne ngjyrat: gri, gri e hapur dhe e mbyllur.
Sasia
Raporto

Kodi: #42802

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Fustan per femra, me 2 xhepa dhe jake golf, dizanj me punim te vecante, material i ngrohte, Teper modern dhe fashion, Ne ngjyrat: gri, gri e hapur dhe e mbyllur.

Fashion Shop