;

Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan per femra, stil oversize me 2 xhepa dhe jake golf, material i ngrohte, Teper modern dhe fashion, Ne ngjyrat: gri, roze dhe bezhe.
Sasia
Raporto

Kodi: #42801

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Fustan per femra, stil oversize me 2 xhepa dhe jake golf, material i ngrohte, Teper modern dhe fashion, Ne ngjyrat: gri, roze dhe bezhe.

Fashion Shop