;

Shtrydhese Frutash Mesko

(0 Vleresime)

3,990 Lekë 1,990 Lekë (--101%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese Frutash Mesko Modeli: MS 4126, Kodi: SHT12694, Per leng te shendetshem dhe natyral te frutave dhe perimeve cdo dite, Lëngu filtrohet përmes një sitë me rrjeta të vogla që i mban pjesët e ngurta të frutave dhe perimeve larg lëngut, kapaciteti i rezervuarit te mbetjeve: 1.5 liter ndersa i lengut: 0.45 liter, Funksion anti rrjedhje, Material celik inoks i cilesise se late, Fuqia: 600 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #42731

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese Frutash Mesko Modeli: MS 4126, Kodi: SHT12694, Per leng te shendetshem dhe natyral te frutave dhe perimeve cdo dite, Lëngu filtrohet përmes një sitë me rrjeta të vogla që i mban pjesët e ngurta të frutave dhe perimeve larg lëngut, kapaciteti i rezervuarit te mbetjeve: 1.5 liter ndersa i lengut: 0.45 liter, Funksion anti rrjedhje, Material celik inoks i cilesise se late, Fuqia: 600 W.

GoTech Electronics