;

Doreze Kruajtese Per Dhembet

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Doreze krujatese per dhembet, Ideale per te qetesuar mishrat e lenduar te dhembeve te bebushave te vegjel, Material i bute dhe silikoni qe nuk permban perberje toksike dhe i sigurt per shendetin e tyre, Me ngjitese per ta fiksur ne dore, Dizanj kaq i bukur me kafshe, E pershtatshme per moshat mbi 3 muajshe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Doreze krujatese per dhembet, Ideale per te qetesuar mishrat e lenduar te dhembeve te bebushave te vegjel, Material i bute dhe silikoni qe nuk permban perberje toksike dhe i sigurt per shendetin e tyre, Me ngjitese per ta fiksur ne dore, Dizanj kaq i bukur me kafshe, E pershtatshme per moshat mbi 3 muajshe.

Wonderland