;

Kostum Sportiv

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Kostum sportiv kaq i bukur, Bluze + tuta, me dizanj modern, materiale pambuku, Per meshkuj dhe femra, Masat: S-2XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #42704

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Veshje Set

Kontakt

Shperndaje

Kostum sportiv kaq i bukur, Bluze + tuta, me dizanj modern, materiale pambuku, Per meshkuj dhe femra, Masat: S-2XL.

shopaholic