;

Set Per Vajza

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Kombinim kaq i bukur per vajza, Bluze + fund me pala, Dizanj i lezetshem, Materiale pambuku, Ne ngjyrat: i zi dhe i kuq, Per moshat: 4-12 vjec!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kombinim kaq i bukur per vajza, Bluze + fund me pala, Dizanj i lezetshem, Materiale pambuku, Ne ngjyrat: i zi dhe i kuq, Per moshat: 4-12 vjec!

Fashion Kids