;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,390 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze kaq e bukur femra, Me dizanj Gucci, kaq e vecante dhe moderne, Material cilesor, Ne ngjyrat: e bardhe dhe kafe, Masat: S-L.
Sasia
Raporto

Kodi: #42692

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze kaq e bukur femra, Me dizanj Gucci, kaq e vecante dhe moderne, Material cilesor, Ne ngjyrat: e bardhe dhe kafe, Masat: S-L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.