;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze kaq e bukur femra, Me dizanj te fryre ne pjesen e mengeve, kaq e vecante dhe moderne, material pambuku nderthurur me poliester, Ne ngjyrat: e zeze dhe e bardhe, Masat: S-L.
Sasia
Raporto

Kodi: #42689

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze kaq e bukur femra, Me dizanj te fryre ne pjesen e mengeve, kaq e vecante dhe moderne, material pambuku nderthurur me poliester, Ne ngjyrat: e zeze dhe e bardhe, Masat: S-L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.