;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, ngjyre gri me dizanj te bukur me perla, material i ngrohte, masa: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #42614

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, ngjyre gri me dizanj te bukur me perla, material i ngrohte, masa: S, M, L.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.