;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, me dizanj kaq te bukur me kopsa gold ne pjesen e fundit te mengeve, Teper moderne dhe stil, material cilesor, Ne ngjyrat: kafe, bojeqielli, e zeze, e bardhe dhe lejla e hapur dhe e mbyllur. Masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #42517

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, me dizanj kaq te bukur me kopsa gold ne pjesen e fundit te mengeve, Teper moderne dhe stil, material cilesor, Ne ngjyrat: kafe, bojeqielli, e zeze, e bardhe dhe lejla e hapur dhe e mbyllur. Masat: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.