;

Kosh Lojerash

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kosh i madh lojerash, Qe femijet tuaj te luajne me lodrat e tyre te sigurt dhe pa frike, teper i rehatshem, Me koshin e basketbollit per te lozur, Dizanj i bukur me topa shumengjresh qe terheqin vemendjen e tyre, Material poliseter i papershkrueshem nga uji, Palsoet cka e ben te lehte per transport kudo, madhesia: 120 x 70 cm. Vjen se bashku edhe me 50 topa plastike dhurate.
Sasia
Raporto

Kodi: #42503

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Kosh i madh lojerash, Qe femijet tuaj te luajne me lodrat e tyre te sigurt dhe pa frike, teper i rehatshem, Me koshin e basketbollit per te lozur, Dizanj i bukur me topa shumengjresh qe terheqin vemendjen e tyre, Material poliseter i papershkrueshem nga uji, Palsoet cka e ben te lehte per transport kudo, madhesia: 120 x 70 cm. Vjen se bashku edhe me 50 topa plastike dhurate.

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.