;

Biciklete 2 ne 1

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Biciklete 2 ne 1 per vogelushet tuaj, Me funksion kryesor per stilmulimin e ecjes se tyre, Me dizenjo te lezetshem ne formen e nje luani dhe 4 rrota, Me vend per tu ulur duke bere xhiro me te apo doreze per ta shtyre qe do i ndihmojne ne permiresimin e ecjes, Me drita dhe muzike per argetimin e tyre. Per moshat: 9-36 muajshe.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Biciklete 2 ne 1 per vogelushet tuaj, Me funksion kryesor per stilmulimin e ecjes se tyre, Me dizenjo te lezetshem ne formen e nje luani dhe 4 rrota, Me vend per tu ulur duke bere xhiro me te apo doreze per ta shtyre qe do i ndihmojne ne permiresimin e ecjes, Me drita dhe muzike per argetimin e tyre. Per moshat: 9-36 muajshe.

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.