;

Shtrydhese Frutash ETA

(0 Vleresime)

18,590 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese Frutash ETA Vital Press, Kodi: SHT12062, me nje dizanj modern dhe praktik i cili pershtatet ne cdo kuzhine, per ju qe deshironi nje jete te shendetshme, Perfekte per pergatitjen e lengjeve te frutave dhe perimeve me 100 % vitamina dhe vlera ushqyese kaq te nevojshme per organizmin e njeriut ne cdo kohe, Garanton shije të plotë dhe freskuese, Ndertuar nga material rezistent me cilesi te larte, Nxjerrja e lëngjeve është e ngadaltë, por e plotë, panel kontrolli me prekje, Me 1 nivele shpejtesie, permban buton stop per ndalim te menjehershem, Dy sita çeliku inox për lloje të ndryshme përbërësish, Funksion DripStop qe parandalin pikimin, Kapaciteti i enes se lengut: 1 L , Niveli i zhurmes: 71 db, Fuqia: 200 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #42486

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese Frutash ETA Vital Press, Kodi: SHT12062, me nje dizanj modern dhe praktik i cili pershtatet ne cdo kuzhine, per ju qe deshironi nje jete te shendetshme, Perfekte per pergatitjen e lengjeve te frutave dhe perimeve me 100 % vitamina dhe vlera ushqyese kaq te nevojshme per organizmin e njeriut ne cdo kohe, Garanton shije të plotë dhe freskuese, Ndertuar nga material rezistent me cilesi te larte, Nxjerrja e lëngjeve është e ngadaltë, por e plotë, panel kontrolli me prekje, Me 1 nivele shpejtesie, permban buton stop per ndalim te menjehershem, Dy sita çeliku inox për lloje të ndryshme përbërësish, Funksion DripStop qe parandalin pikimin, Kapaciteti i enes se lengut: 1 L , Niveli i zhurmes: 71 db, Fuqia: 200 W.

GoTech Electronics