;

TV SAMSUNG 50"

(0 Vleresime)

54,990 Lekë 69,990 Lekë (-21%)

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Televizor i markes Samsung Kodi: TV12134, Smart TV, Me madhesi ekrani LED 50" panel LED, rezolucion: Ultra HD 4K (3840 x 2160), frekuenca: 1300 PQI, Kontrasti: mega dinamik. Procesori: Quand Core, Suporton lidhje Wifi, Marres: DVB-T2/S2, Paisur me 2 porta HDMi dhe 1 USB. Dizanj elegant.
Sasia
Raporto

Kodi: #42388

Kategori:Elektronika, Tv & audio, Televizore

Kontakt

Shperndaje

Televizor i markes Samsung Kodi: TV12134, Smart TV, Me madhesi ekrani LED 50" panel LED, rezolucion: Ultra HD 4K (3840 x 2160), frekuenca: 1300 PQI, Kontrasti: mega dinamik. Procesori: Quand Core, Suporton lidhje Wifi, Marres: DVB-T2/S2, Paisur me 2 porta HDMi dhe 1 USB. Dizanj elegant.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.