;

Biberon Me Fruta

(0 Vleresime)

490 Lekë 990 Lekë (-51%)

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Nje biberon kaq i vecante, i duhuri per te qetesuar vogelushet tuaj, Me dizanj unik qe hapet i cili ju lejon te vendosni frutat te fresketa,te preferuarat e tyre ne te, ne kete menyre ju mund te kujdeseni edhe per ushqimin qe ata te marrin vitaminat dhe vlerat e duhura per rritjen e tyre, Material silikoni me pjese plastike dhe doreze per ta mbajtur vete lehtesisht ne dore. Dizanj i bukur plot ngjyra!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje biberon kaq i vecante, i duhuri per te qetesuar vogelushet tuaj, Me dizanj unik qe hapet i cili ju lejon te vendosni frutat te fresketa,te preferuarat e tyre ne te, ne kete menyre ju mund te kujdeseni edhe per ushqimin qe ata te marrin vitaminat dhe vlerat e duhura per rritjen e tyre, Material silikoni me pjese plastike dhe doreze per ta mbajtur vete lehtesisht ne dore. Dizanj i bukur plot ngjyra!

Wonderland

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.