;

Shampo Per Floket

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Shampo per floket, Me biotine ideale per floke te dobet duke forcuar rrenjen dhe parandaluar renien e tyre, Me vitamina per te stimuluar rritjen e flokeve duke i bere ato me te dendur, Sasia: 1000 ml.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shampo per floket, Me biotine ideale per floke te dobet duke forcuar rrenjen dhe parandaluar renien e tyre, Me vitamina per te stimuluar rritjen e flokeve duke i bere ato me te dendur, Sasia: 1000 ml.

Beauty Face