;

Baze Mbeshtese Per Prerje

(0 Vleresime)

990 Lekë 2,490 Lekë (-60%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Baze mbeshtese per prerje Kodi: VP0198, Material druri i qendrueshem me bisht per lehtesi perdorimi, Per prerjen e te gjitha llojeve te ushqimeve ne kuzhinen tuaj, Dizanj teper dekorativ, Dimensione: 39,9 x 19,9 x 1,3 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Baze mbeshtese per prerje Kodi: VP0198, Material druri i qendrueshem me bisht per lehtesi perdorimi, Per prerjen e te gjitha llojeve te ushqimeve ne kuzhinen tuaj, Dizanj teper dekorativ, Dimensione: 39,9 x 19,9 x 1,3 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.