;

Mikser Me Tas

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mikser me tas Ackiliss Modeli: ACK-HM-905, Ideal per rrahjen e vezeve dhe pergatitjes se brumit te embelsirave, Me 5 nivele shpejtesie per kontroll sipas deshires, Baze e qendrueshem fale kembeve te gomes dhe buton per heqjen e aksesoreve, Fuqia: 200 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #42161

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Mikser me tas Ackiliss Modeli: ACK-HM-905, Ideal per rrahjen e vezeve dhe pergatitjes se brumit te embelsirave, Me 5 nivele shpejtesie per kontroll sipas deshires, Baze e qendrueshem fale kembeve te gomes dhe buton per heqjen e aksesoreve, Fuqia: 200 W.

Kitchen & Home