;

Batanije Kate

(0 Vleresime)

2,840 Lekë 7,990 Lekë (-64%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Batanije Kate, Kodi: VP0469, e bërë nga material pambuk dhe mikrofibër cilësore, Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme. Me nej dizanj te bukur ngjyrash me endje dhe theke, Ideale per dhomen e gjumit apo ndenjes per pak minuta relaksi, lahet ne 40 grade, Dimensione: 140 x 200 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije Kate, Kodi: VP0469, e bërë nga material pambuk dhe mikrofibër cilësore, Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme. Me nej dizanj te bukur ngjyrash me endje dhe theke, Ideale per dhomen e gjumit apo ndenjes per pak minuta relaksi, lahet ne 40 grade, Dimensione: 140 x 200 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.