;

Batanije Beatrice Solid

(0 Vleresime)

1,890 Lekë 4,990 Lekë (-62%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Batanije Beatrice Solid, Kodi: VP0323, e bërë nga mikrofibër cilësore në ngjyrë blu e ndezur, Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme. Mund ta perdorni ne te dyja anet, Ideale per dhomen e gjumit, ndenjes apo edhe per ta marre me vete ne udhetime, lahet ne 40 grade, Dimensione: 130 x 200 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije Beatrice Solid, Kodi: VP0323, e bërë nga mikrofibër cilësore në ngjyrë blu e ndezur, Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme. Mund ta perdorni ne te dyja anet, Ideale per dhomen e gjumit, ndenjes apo edhe per ta marre me vete ne udhetime, lahet ne 40 grade, Dimensione: 130 x 200 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.