;

Batanije Anna

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,990 Lekë (-33%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Batanije Anna, Kodi: VP0319, e bërë nga mikrofibër cilësore në ngjyrë bizele. Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme. Ideale per dhomen e gjumit, ndenjes apo edhe per ta marre me vete ne udhetime, lahet ne 40 grade, Dimensione: 130 x 200 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Batanije Anna, Kodi: VP0319, e bërë nga mikrofibër cilësore në ngjyrë bizele. Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme. Ideale per dhomen e gjumit, ndenjes apo edhe per ta marre me vete ne udhetime, lahet ne 40 grade, Dimensione: 130 x 200 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.