;

Balsam Per Floket

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Balsam per floket, Ndihmon në ristrukturimin e shtresave duke forcuar floket tuaj, Formula pa paraben, mbron nga rrezet UV dhe rindërton gjëndrat e flokëve. Ushqen floket tuaj duke i lene ato te bute, Me vaj argani, keratine dhe biotine, Ideal per cdo lloj floku per perdorim te perditshem.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Balsam per floket, Ndihmon në ristrukturimin e shtresave duke forcuar floket tuaj, Formula pa paraben, mbron nga rrezet UV dhe rindërton gjëndrat e flokëve. Ushqen floket tuaj duke i lene ato te bute, Me vaj argani, keratine dhe biotine, Ideal per cdo lloj floku per perdorim te perditshem.

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.