;

Furce Per Pastrimin e Fytyres

(0 Vleresime)

890 Lekë 1,490 Lekë (-40%)

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Furce per pastrimin e thelle te lekures se fytyres suaj, Prej silikoni, një mjet i dobishëm për të bërë pastrimin e perditshem te lekures nga papastertite, largon make upin me mire sesa pastrimi manual dhe lejon qe produktet e kujdesit personal te depertojne thelle ne lekuren tuaj, Permireson ne menyre te vazhdueshme gjendjen e lekures, zbut rrudhat dhe largon poret dhe pikat e zeza, Mjafton thjesht ta masazhoni ne fytyren tuaj, Pastrohet mjaft thjeshte!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Furce per pastrimin e thelle te lekures se fytyres suaj, Prej silikoni, një mjet i dobishëm për të bërë pastrimin e perditshem te lekures nga papastertite, largon make upin me mire sesa pastrimi manual dhe lejon qe produktet e kujdesit personal te depertojne thelle ne lekuren tuaj, Permireson ne menyre te vazhdueshme gjendjen e lekures, zbut rrudhat dhe largon poret dhe pikat e zeza, Mjafton thjesht ta masazhoni ne fytyren tuaj, Pastrohet mjaft thjeshte!

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.