;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

2,390 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj, me kapuc dhe xhepa, Dizanj sportiv Nike, material super cilesor pambuku, Ne ngjyrat: roze e lehte, e bardhe dhe e zeze.
Sasia
Raporto

Kodi: #41918

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj, me kapuc dhe xhepa, Dizanj sportiv Nike, material super cilesor pambuku, Ne ngjyrat: roze e lehte, e bardhe dhe e zeze.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.