;

Aparat Kunder Mushkonjave

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Aparat kunder mushkonjave teper bezdisese, Nje produkt me cilesi te larte, Pajisur me drite vjollce LED dhe sistem thithes qe i ben insektet te terhiqen dhe te shkojne vete drejt saj, Pa rrezitim dhe pa kimikate, Rreze e madhe veprimi, I sigurt ehde per perdorim gjate nates, Dizanj modern me usb.
Sasia
Raporto

Kodi: #41896

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Aparat kunder mushkonjave teper bezdisese, Nje produkt me cilesi te larte, Pajisur me drite vjollce LED dhe sistem thithes qe i ben insektet te terhiqen dhe te shkojne vete drejt saj, Pa rrezitim dhe pa kimikate, Rreze e madhe veprimi, I sigurt ehde per perdorim gjate nates, Dizanj modern me usb.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.