;

Baze Per Hekurosje

(0 Vleresime)

1,190 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Baze per hekurosje, Material teflon te cilen mund ta instaloni dhe hiqni lehte nga hekuri, Parandalon djegiet dhe shkelqimin ne te gjitha perlhurat teksa hekurosni me te, Mbron pllakën e poshtme te hekurit dhe e mban të pastër. Kaq praktike dhe e domosdoshme ne perdorim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Baze per hekurosje, Material teflon te cilen mund ta instaloni dhe hiqni lehte nga hekuri, Parandalon djegiet dhe shkelqimin ne te gjitha perlhurat teksa hekurosni me te, Mbron pllakën e poshtme te hekurit dhe e mban të pastër. Kaq praktike dhe e domosdoshme ne perdorim.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.