;

Beres Krepash DSP

(0 Vleresime)

3,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Krepash DSP Modeli: KC3006, Dizenjuar per pergatitjen dhe pjekjen e brumit te krepave te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj, Praktik qe pershtatet ne cdo kuzhine, Mjafton thjeshte ta vendosni brumin ne paisje, te ulni kapakun dhe pastaj dorezen, Paisja pastaj ben vete hapjen e petes ne formen e duhur dhe pjekjen e saj, Ndertuar nga materiale te sigurta celiku qe nuk ndryshket, me siperfaqen e gatimit me veshje qe nuk ngjit me diameter rreth 25 cm. Fuqia: 1600 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Krepash DSP Modeli: KC3006, Dizenjuar per pergatitjen dhe pjekjen e brumit te krepave te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj, Praktik qe pershtatet ne cdo kuzhine, Mjafton thjeshte ta vendosni brumin ne paisje, te ulni kapakun dhe pastaj dorezen, Paisja pastaj ben vete hapjen e petes ne formen e duhur dhe pjekjen e saj, Ndertuar nga materiale te sigurta celiku qe nuk ndryshket, me siperfaqen e gatimit me veshje qe nuk ngjit me diameter rreth 25 cm. Fuqia: 1600 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.