;

Beres Waffle

(0 Vleresime)

2,590 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Beres Waffles DSP Modeli: KC1048, Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj, Ne mengjes apo cdo kohe, Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit dhe as nuk djeg fale izolimit termik, Ngrohja e dyfishtë per pjekje uniforme, Me indikator drite qe tregon per gatimin, Kontoll temperature, Lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar, gati ne vetem 3 minuta, Fuqia: 850 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Beres Waffles DSP Modeli: KC1048, Ideale per te pergatitur waffles te shijshem ne komoditetin e shtepise suaj, Ne mengjes apo cdo kohe, Me pllake me siperfaqe e cila nuk ngjit dhe as nuk djeg fale izolimit termik, Ngrohja e dyfishtë per pjekje uniforme, Me indikator drite qe tregon per gatimin, Kontoll temperature, Lehte per tu perdorur dhe per tu pastruar, gati ne vetem 3 minuta, Fuqia: 850 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.