;

Set Luge Dhe Mbajtese

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set luge druri per perdorim ne kuzhinen tuaj e shoqeruar se bashku me nje mbajtese inoks qe ta vedosni pas cdo perdorimi, Per nje higjene me te paster!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set luge druri per perdorim ne kuzhinen tuaj e shoqeruar se bashku me nje mbajtese inoks qe ta vedosni pas cdo perdorimi, Per nje higjene me te paster!

Kitchen & Home