;

Set Kostumesh

(0 Vleresime)

4,990 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Set kostumesh kaq i bukur qe mamate te kombinohen me vogelushet e tyre , Perfshin: Bluze + tuta me dizanj te lezetshem me Miki Mouse, Super materiale, Bluze ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze, Per femrat: masa S-2XL, Per femijet: Mosha 2-12 vjec.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set kostumesh kaq i bukur qe mamate te kombinohen me vogelushet e tyre , Perfshin: Bluze + tuta me dizanj te lezetshem me Miki Mouse, Super materiale, Bluze ne ngjyrat: e bardhe dhe e zeze, Per femrat: masa S-2XL, Per femijet: Mosha 2-12 vjec.

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.