;

Kostum Per Vajza

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Fashion Kids Gjendja: Ne Stok

  • Kostum per vajza, permban bluze me menge te gjata + tuta , Dizanj kaq i bukur me 2 zemra, Material cilesor pambuku, Ne ngjyrat: gri dhe roze, Per moshat: 1-3 vjec.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Kostum per vajza, permban bluze me menge te gjata + tuta , Dizanj kaq i bukur me 2 zemra, Material cilesor pambuku, Ne ngjyrat: gri dhe roze, Per moshat: 1-3 vjec.

Fashion Kids

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.