;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, me kapuc dhe xhepa, Dizanj i bukur balenciaga, Stil sportiv dhe modern, Ne ngjyrat: jeshile, e verdhe, e kuqe dhe e bardhe, Masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #41681

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, me kapuc dhe xhepa, Dizanj i bukur balenciaga, Stil sportiv dhe modern, Ne ngjyrat: jeshile, e verdhe, e kuqe dhe e bardhe, Masat: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.