;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

2,490 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, e gjate me nje dizanj te bukur kaq te vecante, Stil dhe modern, Ne ngjyrat: kafe, e bardhe, e zeze, gri, roze dhe jeshile, Masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #41678

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, e gjate me nje dizanj te bukur kaq te vecante, Stil dhe modern, Ne ngjyrat: kafe, e bardhe, e zeze, gri, roze dhe jeshile, Masat: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.