;

Bluze Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per femra, Me nje dizanj teper te bukur me pala, Moderne dhe fashion, Ne ngjyrat: portokalli dhe puder, Masat: S, M, L.
Sasia
Raporto

Kodi: #41670

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per femra, Me nje dizanj teper te bukur me pala, Moderne dhe fashion, Ne ngjyrat: portokalli dhe puder, Masat: S, M, L.

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.