;

Bigodina Per Floket

(0 Vleresime)

890 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Bigodina per ju qe adhuroni floket kacurrela, Ne forme rrumbullake mjafton thjesht ti vendosni ne floket tuaj, ti mbani per disa kohe dhe kacurrelat tuaja do jeni gati, Pa perdorime kimike dhe pa i demtuar ato nga nxehtesia qe mund te shkaktoje stiluesi i flokeve, Ne menyren me praktike dhe te shpejte do perfitoni kacurrelat me te bukura njesoj si ne sallonet e bukurise! Ne paketim vijne 24 cope ne 4 madhesi te ndryshme: 2, 3 , 4 dhe 5 cm per forma te ndryshme te kacurrelave!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bigodina per ju qe adhuroni floket kacurrela, Ne forme rrumbullake mjafton thjesht ti vendosni ne floket tuaj, ti mbani per disa kohe dhe kacurrelat tuaja do jeni gati, Pa perdorime kimike dhe pa i demtuar ato nga nxehtesia qe mund te shkaktoje stiluesi i flokeve, Ne menyren me praktike dhe te shpejte do perfitoni kacurrelat me te bukura njesoj si ne sallonet e bukurise! Ne paketim vijne 24 cope ne 4 madhesi te ndryshme: 2, 3 , 4 dhe 5 cm per forma te ndryshme te kacurrelave!

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.