;

Bluze Per Meshkuj

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: shopaholic Gjendja: Ne Stok

  • Bluze per meshkuj, me menge te gjata dhe jake rrumbullake, material cilesor, Dizanj i bukur Dsquared me kombinim ngjyrash moderne.
Sasia
Raporto

Kodi: #41505

Kategori:Fashion, Veshje Meshkuj, Bluza

Kontakt

Shperndaje

Bluze per meshkuj, me menge te gjata dhe jake rrumbullake, material cilesor, Dizanj i bukur Dsquared me kombinim ngjyrash moderne.

shopaholic

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.