;

Doreza Pastrimi

(0 Vleresime)

690 Lekë 1,490 Lekë (-54%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Doreza Magjike Silikoni per pastrim me qindra dhembeza qe shkumojne. Ideale per larjen dhe pastrimin e eneve,perimeve,frutave,orentive te ndryshme,makines ,kafsheve apo cdo gje tjeter. Rezistente edhe ndaj nxehtesise dhe nuk depertojne ujin. Seti permban 2 cope.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Doreza Magjike Silikoni per pastrim me qindra dhembeza qe shkumojne. Ideale per larjen dhe pastrimin e eneve,perimeve,frutave,orentive te ndryshme,makines ,kafsheve apo cdo gje tjeter. Rezistente edhe ndaj nxehtesise dhe nuk depertojne ujin. Seti permban 2 cope.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.