;

Set blender 5 ne 1

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 4,990 Lekë (-40%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Procesori modern i ushqimeve Heager, Kombinon tiapret e nje mikseri, grireseje dhe blenderi, Ne kete menyre ju mund te pergatisni supa, salca te shijshme, koktejle apo te grini ushqime, Me 2 nivele shpejtesie, Thika prerese prej celiku inoks, Fuqia: 750 W.
Sasia
Raporto

Kodi: #41256

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Procesori modern i ushqimeve Heager, Kombinon tiapret e nje mikseri, grireseje dhe blenderi, Ne kete menyre ju mund te pergatisni supa, salca te shijshme, koktejle apo te grini ushqime, Me 2 nivele shpejtesie, Thika prerese prej celiku inoks, Fuqia: 750 W.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.