;

Bigodina Per Floket

(0 Vleresime)

790 Lekë

Shitesi: Beauty Face Gjendja: Ne Stok

  • Bigodina per ju qe adhuroni floket kacurrela, Ne forme spirale mjafton thjesht ti vendosni ne floket tuaj, ti mbani per disa minuta dhe kacurrelat tuaja do jeni gati, Pa perdorime kimike dhe pa i demtuar ato nga nxehtesia qe mund te shkaktoje stiluesi i flokeve, Ne menyren me praktike dhe te shpejte do perfitoni kacurrelat me te bukura njesoj si ne sallonet e bukurise!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Bigodina per ju qe adhuroni floket kacurrela, Ne forme spirale mjafton thjesht ti vendosni ne floket tuaj, ti mbani per disa minuta dhe kacurrelat tuaja do jeni gati, Pa perdorime kimike dhe pa i demtuar ato nga nxehtesia qe mund te shkaktoje stiluesi i flokeve, Ne menyren me praktike dhe te shpejte do perfitoni kacurrelat me te bukura njesoj si ne sallonet e bukurise!

Beauty Face

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.