;

Fustan Per Femra

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Fustan i gjate per femra, Me rripa dhe punim te vecante ne pjesen e bustit, Ne ngjyrat: i bardhe, i kuq dhe i verdhe, Masat: S-L
Sasia
Raporto

Kodi: #41187

Kategori:Fashion, Veshje Femra, Fustane

Kontakt

Shperndaje

Fustan i gjate per femra, Me rripa dhe punim te vecante ne pjesen e bustit, Ne ngjyrat: i bardhe, i kuq dhe i verdhe, Masat: S-L

Fashion Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.